Hakkımızda

Can Dostunuzun Kimliği 'CHIPPIT' ile Hep Yanında

'CHIPPIT' can dostunuzun biyografisi,  tüm iletişim ve adres bilgilerini içeren akıllı bir künyedir.NFC teknolojisi ile çalışan 'CHIPPIT' künyesi Aramalar,  Mesajlar,  Whatsapp, Instagram, Mail ve Haritalar uygulaması başta olmak üzere toplam 22'den fazla uygulamaya erişim sunar.

'CHIPPIT' ile Can Dostunuz Daha Güvende 

Can dostunuzun kaybolması durumunda dostunuzu bulan kişi 'CHIPPIT' künyesini okutarak oluşturmuş olduğunuz 'CHIPPIT' profili üzerinden eklemiş olduğunuz 'İletişim ve Adres' bilgileriniz sayesinde sizlere kolayca ulaşabilir.

 'CHIPPIT' ile Can Dostunuz Artık Daha Sosyal

'CHIPPIT' aynı zamanda can dostunuzun Instagram, Youtube, Twitter, Snapchat gibi sosyal medya profillerinize kolay erişim imkanı sunar. 'CHIPPIT' Kolayca diğer dostalarıyla arkadaşlık kurmasını sağlar. Diğer dostlarıyla 'CHIPPIT' künyesi ile Sosyal medya hesaplarından takipleşebilir ve dostluklar kurabilir.

'CHIPPIT' ile Oyun ve Maceradan Ödün Vermek Yok

'CHIPPIT' darbelere karşı Paslanmaz çelik ile dayanıklılık sağlar bu sayede can dostunuz dilediği gibi oyun oynayabilir ve maceralara karışabilir. Aynı zamanda suya karşı dayanıklı olan 'CHIPPIT' can dostunuzun havuz ve deniz gibi ortamlarda dilediği gibi eğlenmesine olanak sağlar.